Jak odnieść sukces w zakładach sportowych

Zakłady sportowe są niezwykle popularne w naszym kraju. Grają w nie miliony ludzi, ale większość z nich nie wychodzi nawet na zero a notuje permanentną stratę. Jak więc odnieść sukces w zakładach sportowych? Gdyby odpowiedź na to pytanie była prosta, bukmacherzy straciliby rację bytu. Nie ma oczywiście jednej niezawodnej strategii, by wygrywać w zakładach bukmacherskich. Istnieje jednak szereg porad i strategii, które możesz wcielić w życie, by zwiększyć realnie swoje szanse na wygraną.

Typy bukmacherskie ze stron zewnętrznych

Pierwszą i najbardziej podstawową rzeczą jest to, jakie spotkania obstawiasz. Jeśli sam czerpiesz informacje z Internetu, oglądasz mecze czy śledzisz statystyki to wszystko jest w porządku. Nie warto sugerować się każdymi informacjami, które znajdziesz na stronach poświęconych zakładach bukmacherskim. Tak zwane typy bukmacherskie w Internecie może zamieszczać bowiem każdy. Nie możesz w łatwy sposób zweryfikować doświadczenia typera. Warto więc stosować zasadę ograniczonego zaufania. Nie ufaj darmowym poradom bukmacherskim znalezionym w sieci i w miarę możliwości, sam weryfikuj typy bukmacherskie ze stron zewnętrznych.

Nie opieraj się tylko na swojej intuicji

W zakładach bukmacherskich tzw. nos czy też intuicja jest bardzo ważna. Wiele osób posiada taką, zdolność, że ogląda mecz i od razu wie jaka jest forma danej drużyny i jak może ona poradzić sobie w kolejnym meczu. Warto jednak wspomagać się statystykami. W dzisiejszych czasach bardzo wiele stron bukmacherskich oferuje darmowe statystyki. Możesz zobaczyć wyniki danej drużyny w ostatnich meczach, jej formę z konkretnymi rywalami czy średnią zdobytych bramek w meczach domowych i wyjazdowych.   

Nie stawiaj zbyt długich kuponów

Zakłady bukmacherskie można grać jako single, czyli zakłady pojedyncze oraz zakłady łączone, nazywamy je także zakładami AKO czy też kuponami. Ich zasada działania jest taka, że jeśli chcesz wygrać to wszystkie mecze znajdujące się na kuponie muszą zostać wygrane. Jeśli się uda to wszystkie kursy są mnożone przez siebie, co daje ogromne wygrane. Niestety nawet jedna przegrana powodu, że cały kupon idzie do kosza. Warto więc zachować umiar i nie przesadzać z liczbą meczów na kuponie. Dobrym rozwiązaniem jest także stawianie kuponów systemowych, np. 4 z 5, czy 5 z 6. Wtedy, nawet jeśli jeden przypadkowy mecz zawali Ci kupon, wygrana wciąż będzie na Twoim koncie, choć oczywiście odrobinę mniejsza.

Korzystaj z promocji bukmacherskich

Promocje w zakładach sportowych są nieodzowną częścią całej zabawy. Bardzo często bukmacherzy oferują na przykład zakład bez ryzyka na start. W takim przypadku, gdy postawisz objęty promocją zakład jest on ubezpieczony. W razie wygranej zgarniasz normalnie całą stawkę, jeśli jednak podwinie Ci się noga i przegrasz swój zakład to jego stawka wraca na Twoje konto. Zależnie od firmy bukmacherskiej trzeba także poobracać tymi środkami przed możliwością wypłaty.

Innym rodzaje premii są bonusy. Zwykle standardem jest 100% bonusu. To świetne rozwiązanie, gdyż już na starcie podwaja Twój kapitał a ty masz więcej możliwość, na przykład w przypadku serii przegranych zakładów. Bonusy bukmacherskie, mądrze wykorzystane, pozwalają zarobić naprawdę wiele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − 61 =