Typy bonusów w zakładach sportowych, bonus od depozytu i inne

W zakładach sportowych bonusy to jeden z najważniejszych elementów, który napędza ruch w branży. To w ten sposób nowi gracze oceniają bukmacherów i decydują, w której firmie założyć konto a w której nie. Dzisiejszy wpis poświęcimy więc bonusom bukmacherskim. Omówimy ich najpopularniejsze typy i podpowiemy, który jest dla Ciebie najkorzystniejszy.

Bonus od depozytu

Najpopularniejszy typ bonusu w zakładach bukmacherskich to oczywiście bonus od depozytu. Zwykle ma on formę 100% bonusu, czyli podwojenia pierwszej wpłaty. Od większych kwot często mamy 50% bonus. Rzadko, ale również spotykamy 200% bonusy, najczęściej na mniejsze kwoty.

Bonusy zazwyczaj przyznawane są od pierwszego depozytu. Powszechną praktyką jest ich rozdzielanie na kilka pierwszych wpłat gracza. Zazwyczaj od 2 do 5. Ile wynosi przeciętny bonus od depozytu w zakładach sportowych? Minimalnie jest to 200 – 300 zł. Bardzo często spotykamy bonusy w wysokości 500 czy 600 zł. Potrafią być one jednak dużo większe. Dochodzą one nawet do kilku tysięcy złotych.

Bonus bez depozytu

Kolejnym, znacznie mniej popularniejszym typem bonusu w zakładach jest bonus bez depozytu. Spotykany jest on w firmach bukmacherskich znacznie rzadziej. Zazwyczaj, ma on postać bonusu do kilkudziesięciu złotych, który dostajemy bez konieczności wpłacania pieniędzy do bukmachera. Jego otrzymanie może być powiązane z zarejestrowaniem konta, zapisaniem się na newsletter, polubieniem strony na FB i innymi tego typu czynnościami.

Bonusy bez depozytu mają zwykle dużo bardziej restrykcyjne wymagania obrotu. Często spotykany jest też limit maksymalnej wypłaty.

Darmowy zakład

Także znany jako Freebet. Darmowy zakład to zakład o określonej wartości, za który bukmacher oferuje Ci pokryć stawkę. Wielu bukmacherów oferuje darmowe zakłady klientom, którzy otwierają u nich nowe konta bukmacherskie lub wpłacają kolejny depozyt. Możesz myśleć o darmowym zakładzie jako o możliwości postawienia zakładu bez ryzyka i wypłaty wygranej netto z zakładu, jeśli wygra. W polskich warunkach jest on o rząd wielkości mniej popularny niż bonusy od depozytu.

Cashback, zakład z ubezpieczeniem, bez ryzyka

Ostatnio, coraz bardziej popularną formą bonusu jest cashback, znany też jako zakład z ubezpieczeniem. Jego działanie to właśnie ubezpieczenie pierwszego lub kilku pierwszych zakładów. Jeśli wygrasz, wszystkie pieniądze trafiają normlanie na Twoje konto. Sytuacja zmienia się diametralnie, w przypadku przegranej.

Wtedy na konto dostajesz zwrot, tzw. cashback, według określonego limitu. W niektórych firmach podlega on określonemu obrotowi, przed możliwością wypłaty. W innych jesteś z tego obowiązku zwolniony. To świetne rozwiązanie, by postawić bardziej ryzykowny zakład, bez ryzyka straty środków.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 57