PayPal to jeden z najpopularniejszych portfeli elektronicznych, który powstał w 1998 roku. Celem, jaki przyświecał PayPal, było stworzenie prostego rozwiązania, za pomocą którego można wysyłać i otrzymywać pieniądze w Internecie. PayPal to obecnie jedna z najbardziej zaufanych marek przekazów pieniężnych. Wyróżnia się szybkimi transakcjami oraz łatwym w konfiguracji interfejsem. Płatności PayPal są uważane za bezpieczne i przede wszystkim anonimowe, dlatego zyskały dużą popularność wśród graczy obstawiających zakłady sportowe.

W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jak obstawiać zakłady bukmacherskie PayPal, jakie są ich wady i zalety, oraz o czym warto pamiętać stawiając zakłady sportowe za pomocą tego e-portfela.

Obstawianie zakładów bukmacherskich z PayPal

Nawet początkujący gracze obstawiający zakłady bukmacherskie szybko zauważą, jak proste jest korzystanie z PayPal. Cały proces trwa zaledwie chwilę, a jeśli jesteś początkującym graczem, skorzystaj z poniższych kroków:

 1. Utwórz swoje nowe konto PayPal. Możesz to zrobić na dwa sposoby:
  1. przed przeglądarkę internetową na komputerze lub telefonie
  2. pobierając aplikację PayPal na smartfon.

Podczas rejestracji konta podaj swoje podstawowe dane osobowe, oraz adres e-mail, który będzie Twoim loginem do konta. Wybierz silne hasło, które umożliwi Ci późniejsze logowanie na swoje konto. Z pewnością, będziesz musiał podać swój numer telefonu i adres zamieszkania.

 1. Połącz konto PayPal ze swoją kartą kredytową lub debetową. Dzięki temu PayPal zostanie połączony z kontem bankowym, co ułatwi przesyłanie środków między kontami i szybkie doładowanie konta PayPal.
 2. Zweryfikuj swoje konto PayPal. W tym celu kliknij link wysłany w wiadomości e-mail.
 3. Zasil swoje konto PayPal środkami z Twojego konta bankowego za pomocą połączonej z nim karty kredytowej.
 4. Wybierz stronę z zakładami bukmacherskimi i załóż w niej konto lub zaloguj się na swoje dotychczasowe konto w witrynie hazardowej. Przejdź do działu płatności i wybierz PayPal jako nową metodę płatności. Wpisz kwotę, jaką chcesz wpłacić na swoje konto w witrynie bukmacherskiej. Zostaniesz przeniesiony na stronę PayPal w celu sfinalizowania transakcji.

Zalety i wady PayPal

PayPal to obecnie najbardziej rozpoznawalna marka obsługująca transfery pieniężne online. Możliwość dokonywania szybkich i bezpiecznych płatności jest korzystna dla wszystkich osób obstawiających zakłady sportowe na całym świecie. Aby uzyskać pełen obraz możliwości PayPal, przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom tego rozwiązania.

Zalety PayPal

 • DOSTĘPNOŚĆ 

Wspomnieliśmy już, że PayPal to jedna z najpopularniejszych marek e-portfeli na świecie, dlatego nic dziwnego, że jest uważana za wiarygodnego dostawcę płatności online przez większość witryn bukmacherskich i sklepów internetowych. Dostępność opcji płatności PayPal to obecnie standard, dlatego niezależnie od kraju i wybranej marki bukmacherskiej, każdy będzie mógł bez problemu skorzystać z tej opcji płatności. Z PayPal można korzystać na komputerze PC oraz smartfonach i tabletach.

 • RENOMA

PayPal to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Od momentu powstania, PayPal zyskał zaufanie swoich użytkowników, a słysząc słowa „portfel elektroniczny”, wiele osób od razu myśli o PayPal. Firma wykazuje się dużym profesjonalizmem, szybko reaguje na doniesienia o błędach i dba o najwyższą jakość usług.

 • ANONIMOWE TRANSAKCJE

Wielu graczy korzystających z usług hazardowych ceni sobie możliwość zawierania anonimowych transakcji, dzięki czemu osoby, które uzyskają nieuprawniony dostęp do prywatnego konta gracza, nie będą mogły zidentyfikować celu transakcji. PayPal wymaga danych bankowych wyłącznie do zasilenia swojego konta. Późniejsze transakcje przelewu z PayPal na konto bukmachera są anonimowe – wystarczy tylko podać adres e-mail oraz hasło.

 • BEZPIECZEŃSTWO

PayPal przykłada dużą wagę do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa swoim klientom. Wszystkie dane wprowadzane do PayPal są szyfrowane za pomocą najnowocześniejszych technologii, a transakcje monitorowane, celem szybkiego wykrycia podejrzanych praktyk.

 • ŁATWA OBSŁUGA

Korzystanie z PayPal jest bardzo proste. Wystarczy szybko utworzyć konto PayPal za pomocą adresu e-mail i doładować je środkami. Zakładanie konta w PayPal jest bezpłatne i bardzo intuicyjne. Dzięki aplikacji mobilnej PayPal, można mieć zawsze swoje konto pod ręką.

 • SZYBKIE PRZELEWY

Depozyty wpłacane za pomocą PayPal na konta witryn bukmacherskich są księgowane natychmiast, dlatego bez zbędnych opóźnień można cieszyć się swoimi środkami na koncie i rozpocząć obstawianie. Również na wypłaty wygranych z witryn bukmacherskich nie trzeba czekać zbyt długo, zwykle kilka godzin – w tym przypadku jednak wiele zależy od czasu przetwarzania transakcji przez obsługę witryny bukmacherskiej.

Wady PayPal

 • OPŁATY I PROWIZJE

Rejestracja konta PayPal jest darmowa, jednak niektóre transakcje płatnicze mogą być obciążone dodatkowymi prowizjami i opłatami. Gracze korzystający z PayPal do depozytów na stronach bukmacherskich mogą oczywiście liczyć na darmowe przelewy, ponieważ to bukmacher ponosi wszelkie prowizje. Opłaty mogą jednak zostać naliczone za przesłanie gotówki do PayPal z konta bankowego. Dodatkowe koszta są naliczane za szybkie przelewy. Dość niekorzystnie przedstawiają się przeliczniki walut, dlatego warto dokonywać transakcji zawsze w tej samej walucie, co środki na koncie PayPal.

 • ZAWIESZENIE KONTA

PayPal surowo przestrzega swojej wewnętrznej polityki i warunków transakcji, dlatego każde, nawet najmniejsze przewinienie może być zagrożone zawieszeniem lub zablokowaniem konta. Przed zarejestrowaniem konta w PayPal należy więc zapoznać się z jego regulaminem, oraz czytać wszelką komunikację od PayPal przesyłaną na podany adres e-mail.

 • BEZ BONUSÓW NA START

Ze względu na wysokie prowizje pobierane przez PayPal od operatorów witryn hazardowych, mogą oni zdecydować o nieprzyznawaniu bonusu powitalnego osobom, które wpłacają swój pierwszy depozyt z PayPal. Nie jest to oczywiście regułą, jednak radzimy, aby przed dokonaniem pierwszej wpłaty na zakłady bukmacherskie PayPal, zapoznać się z regulaminem witryny. Jeśli płatność PayPal nie będzie kwalifikowała się do bonusu, warto rozważyć skorzystanie z innej opcji płatności i wybranie PayPal jako metodę na wpłatę kolejnych depozytów u bukmachera.

Zakłady bukmacherskie PayPal i bonusy

Najlepsze strony z zakładami bukmacherskimi, które akceptują PayPal jako opcję płatności, oferują graczom najróżniejsze promocje i bonusy. Są wśród nich darmowe zakłady, bonusy od dokonanej wpłaty, oferty cashback, zwiększone kursy i inne. Niektóre bonusy powitalne mogą być jednak wykluczone z promocji dla użytkowników PayPal – warto sprawdzić to w regulaminie promocji.

Kolejną kategorią bonusów i promocji w witrynach bukmacherskich są te oferowane na specjalne wydarzenia sportowe, na przykład ligi piłkarskie, mistrzostwa świata czy głośne pojedynki tenisowe.

Zwykle, aby otrzymać bonus na zakłady bukmacherskie PayPal, wystarczy zarejestrować się, jako nowy użytkownik witryny bukmacherskiej i dokonać pierwszej wpłaty, a następnie regularnie powracać na stronę i odebrać bonusy dla stałych graczy.

Przed przystąpieniem do promocji w witrynie bukmacherskiej należy zapoznać się z jej regulaminem – znajdziesz się tam informacje o wymaganych minimalnych depozytach, czasie trwania promocji, ewentualnych kodach promocyjnych oraz wymogach obrotu bonusem przed możliwością ich wypłaty.

Porady dla obstawiających z PayPal

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy uzyskanych za zakłady bukmacherskie PayPal nie jest trudne. Warto jednak mieć z tyłu głowy najważniejsze wskazówki dotyczące korzystania z PayPal i stawiania zakładów sportowych.

 1. Sprawdź, jakie opłaty pobiera PayPal. Dzięki temu będziesz mógł lepiej zaplanować swój budżet na grę, uwzględniając stałe prowizje operatora. Zwykle są one pobierane podczas przesyłania pieniędzy na konto PayPal, jednak w grę mogą wchodzić także dodatkowe opłaty za przewalutowanie.
 2. Zaplanuj budżet na zakłady bukmacherskie PayPal. Doładuj swoje konto PayPal wyłącznie taką kwotą, jaką zamierzasz wydać na stawianie zakładów sportowych. Dzięki temu unikniesz pokusy stawiania dodatkowych zakładów w momencie, gdy skończą Ci się zdeponowane środki.
 3. Sprawdź bonusy w witrynie bukmacherskiej. Upewnij się, z jakich promocji możesz skorzystać, dokonując wpłat z PayPal. Jeśli nie kwalifikują się one do jakiejś z premii, po prostu zmień metodę płatności na inną.
 4. Od razu wypłacaj wygrane. Jeśli uda Ci się postawić prawidłowy zakład i zdobędziesz zadowalający zwrot, od razu wypłać swoją nagrodę na konto PayPal.
 5. Regularnie loguj się na konto PayPal. Dłuższa nieobecność na koncie może dezaktywować Twoje konto, przez co będziesz mieć utrudniony dostęp do swoich środków.

Podsumowanie

PayPal jest z pewnością jedną z najlepszych i najbezpieczniejszych metod płatności, których można użyć do wpłacania depozytów i wypłacania środków w witryn bukmacherskich. Zaletą PayPal jest to, że przed transakcją nie trzeba za każdym razem wprowadzać danych karty debetowej lub kredytowej.

PayPal jest obecny w ponad 200 krajach świata i obsługuje 20 walut. Dzięki swojemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w transferach pieniędzy online marka PayPal zyskała sobie zaufanie milionów użytkowników oraz operatorów sklepów internetowych i witryn bukmacherskich.

PayPal to gwarancja bezpieczeństwa transakcji, szybkich przelewów i wysokiej jakości usług, którym warto ufać. Przed rozpoczęciem korzystania z PayPal w witrynach bukmacherskich warto jednak upewnić się, że strona z zakładami sportowymi, którą wybrałeś, jest godna zaufania. Sprawdzonych i zweryfikowanych bukmacherów z najlepszymi stronami oferującymi zakłady sportowe PayPal znajdziesz na naszej stronie.

Pytania i odpowiedzi

 • Jak działa PayPal?

PayPal to wirtualny portfel, który umożliwia użytkownikom szybkie i bezpieczne przesyłanie pieniędzy przez Internet. Aby skorzystać z tego e-portfela, należy założyć nowe konto PayPal, a następnie połączyć z kontem swoją kartę kredytową lub debetową. Następnie należy doładować konto PayPal środkami z konta bankowego połączonego z kartą. Dokonywanie transakcji PayPal na stronie bukmacherskiej odbywa się wyłącznie za pomocą podania adresu e-mail i hasła.

 • Czy korzystanie z PayPal w witrynach bukmacherskich jest bezpieczne?

Dla PayPal bezpieczeństwo transakcji jest najwyższym priorytetem, dlatego wykorzystywane są tu najnowocześniejsze protokoły bezpieczeństwa chroniące dane użytkownika. Podczas dokonywania transakcji PayPal warto jednak zwrócić uwagę również na bezpieczeństwo wybranej witryny hazardowej.

 • Ile trwa przelew z witryny bukmacherskiej na konto PayPal?

Zwykle sama transakcja trwa od kilkunastu minut do kilku godzin, jednak każde polecenie przelewu z konta bukmachera na konto PayPal gracza musi zostać najpierw zweryfikowane przez pracowników strony, co może potrwać nawet do 72 godzin, w zależności od regulaminu strony.